Sayfa Yükleniyor

Misyon-Vizyon

Biz KIRCILAR A.Ş 1945 yılından bu yana deri sektöründeki faaliyetlerimizle tanınan; çalışanlarımız, müşterilerimiz ve iş ortaklarımız olarak geniş bir aileyiz. Aile içi ilişkilerimiz, karşılıklı güven ve işbirliği ile yoğrulmuş ve yarım asırlık 'önce kalite' anlayışımızın temelini oluşturmuştur.

Vizyonumuz

'Önce Kalite' sloganımızdan vazgeçmeyerek, deri sektöründeki yerimizi ve müşteri memnuniyeti konusundaki liderliğimizi korumak.

KIRCILAR Kalite Standartaları

En iyi Kalitede Ürünler

750 farklı modelden ve yıllık yaklaşık 250,000 parça üründen oluşan kreasyonumuz, en iyi kalitede kuzu ve koyun derilerinden, en modern teknikler kullanılarak üretilir. Ürünlerimiz bir yıllık garanti kapsamında, Türkiye'nin muhtelif yerlerindeki 18 mağazamızda, her yaştan ve her ülkeden müşterilerimizin beğenisine sunulmakta, aynı zamanda başta Avrupa ülkeleri olmak üzere dünyanın pek çok ülkesine ihraç edilmektedir.

En iyi Kalitede Servis

Alanında uzman multilingual satış sorumlusu arkadaşlarımız, müşterilerimize her dilde en iyi şekilde hizmet sunabilmek için özel olarak eğitilmektedir. Mağazamızı ziyaret ettiğinizde profesyonel mankenlerimiz tarafından tanıtılan kreasyonumuzu podyumda da izleyebilir, tabaklık kültürü ile ilgili her dilde bilgi alabilirsiniz.

En iyi Kalitede Satış Sonrası Hizmet

KIRCILAR 'müşteri hizmetleri' ve 'üretim' departmanları işbirliğince yürütülen '%100 Customer Satisfaction' projesi ile müşteri talepleri ve şikayetlerinin en kısa zamanda değerlendirilerek gerekli önlemlerin alınması ve tam zamanında çözümlerin sunulması amaçlanmıştır. Garanti süresince ya da sonrasında, deri bakımı ve onarımı konusunda müşterilerimize her türlü hizmetin sunulması KIRCILAR kalite standartlarının en önemli unsurlarındandır.

WEB TASARIM BRAND MEDYA